Autobiografia

Jeśli masz coś do przekazania, nie obawiaj się, pisz! czy mów, to co do ciebie należy, co leży ci na serduchu, co rozum ci podpowiada. Nie daj się zagłuszyć! Nie zostawiaj i nie odkładaj tego na później. Mów kocham, mów nienawiść, nie ukrywaj tego w sobie. Na wyzwolenie swoich uczuć mamy różne metody STOP Od sportu, pisania, tworzenia, jest tego masa. Poczucie dokonania rzeczy właściwych, dodaje nam dodatkowych zdrowych, konkretnych sił!

Humor Solo „AUTOBIOGRAFIA”

Wspieraj, dziel się doświadczeniem i dawaj motywacje! Najlepsze lekarstwo, wydaje mi się że to? Tak, to wiara w człowieka. Upadek bywa bolesny, ale czy trzeba tam zostawać? Nie! to nabyte doświadczenie pozwoli ci nie popełniać tych samych błędów. Głowa do góry!

Humor Solo ”AUTOBIOGRAFIA”

Styczeń 21 tego dnia czułem że wena twórcza chce mnie rozsadzić od środka. Niespodziewanie, tak jak zawsze, myśli toczyły mi się w głowie, zacząłem pisać. Ta intensywność i łatwy sposób dobierania tematów, rzuciła mi pomysł o tym aby napisać swoją AUTOBIOGRAFIĘ. Rytm rapu, w przeciągu 4 dni napisałem 10 utworów. To nie wyścig, czy nabyte doświadczenie, realizuj swój cel, nie przestawaj, kuj żelazo póki gorące!

Tył okładki ”AUTOBIOGRAFIA”

Pracę nad projektem skończyłem w czwartek. W tym oprawę graficzną. Cieszyłem się jak dzieciak 🙂 Niestety aranżacja muzyczna zrobiła STOP Okoliczności globalne. Projekt powstał w niedzielę 21 stycznia 2020 r. w dniu katastrofy ś. † p. Kobego Bryanta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *