Russel Westbrook w Los Angeles Lakers

Komentarz Russella Westbrooka po tym, jak pojawiła się wiadomości o jego handlu z Washington Wizards do Los Angeles Lakers brzmi: Home team WHY NOT? Drużyna w domu Dlaczego nie?

Russel Westbrook

Urodzony w Long Beach w robotniczym miasteczku Lawndale Russel Westbrook spełnia odwieczne marzenie grając w swojej rodzinnej drużynie L.A. Zanim ktokolwiek dowiedział się, kim jest, Westbrook był tylko kolejnym dzieciakiem z SoCal, który opuszczał szkołę, aby obejrzeć parady mistrzowskie Kobego i Shaqa. Westbrook jako nastolatek zaczął zwracać na siebie uwagę grając w uniwersyteckim klubie – zauważył go Kobe – w otwartych salach gimnastycznych na UCLA. Kobe Bryant jak wspominał po latach, był oszołomiony jak ten płomienny dzieciak latał pod koszami. Westbrook powiedział, że widział w swoim idolu bratnią duszę.

Kobe Bryant

Kiedy Westbrook w końcu opuścił miasto rodzinne LA, aby realizować swoje marzenia o NBA, nigdy w pełni nie wyjechał. Russel Westbrook obecnie posiada 10 salonów samochodowych, z których kilka nosi jego imię, w aglomeracji Los Angeles. Jego firma WHY NOT od lat działa również w południowej Kalifornii, razem z marką Nike Jordan przebudowali obiekt sportowy Crenshaw YMCA , Westbrook w dniu otwarcia zaprezentował swoje charakterystyczne buty Jordan WHY NOT.

Teraz Westbrook jest naprawdę na swoim terenie. Kiedy pojawi się na boisku w sezonie 21/22, zagra jako jeden z największych graczy NBA swojego pokolenia, ubrany w koszulkę drużyny złota i purpury. To nie tylko spełnienie jego marzeń, ale także coś, o czym marzyli fani Lakers od lat podczas odbudowy zespołu. Westbrook ma teraz 33 lata i zbliża się do końca swojej świetności. Tak, jest niezręcznie dopasowany do starzejącej się listy skupionej wokół innej supergwiazdy. Pytanie? jak to wszystko będzie działać na boisku? Witaj w Los Angeles Lakers

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *